In quality we trust.

Firma

Z pokolenia na pokolenie

Za naszą firmą stoją wieloletnie, rodzinne doświadczenia w produkcji mebli, sięgające aż 1993 roku. Od samego początku nastawiliśmy się na produkcję mebli biurowych i hotelowych na najwyższym poziomie.

Dziś możemy poszczycić się własnym, rozbudowanym parkiem technologicznym, który pozwala na realizację niemal każdego projektu i zadania. Natomiast nasz profesjonalny zespół potrafi zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o akcesoria takie jak np. lampy, wykładziny, firany, zasłony i artykuły łazienkowe, ułatwiając klientom kompleksowe wyposażenie całego pomieszczenia za jednym razem.

Ponad 20-letnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwalają na ciągle ulepszanie naszych produktów i perfekcyjne dopasowywanie oferty do klienta. Na bieżąco śledzimy trendy panujące na świecie, dzięki czemu nasze meble są zawsze modne i eleganckie.

Wierzymy, że wysoka jakość i dobra cena
są symbolem mebli z Polski.

 

 

1850
Zadowolonych klientów
6
SYSTEMÓW
20
LAT DOŚWIADCZENIA
Idée fixe

Drzewo to siła i stabilność. To symbol trwałości, pewności i długowieczności. Wyrastając z małego nasiona potrafi urosnąć do potężnych rozmiarów, opierając się przeciwnościom natury.

Z nami jest zupełnie tak samo. Ponad 20 lat wzrastamy i nabieramy doświadczenia, realizując kolejne projekty i stawiając czoła wyzwaniom. Niczym wspomniane drzewo rośniemy w siłę i możemy oferować naszym klientom coraz więcej.

Z natury czerpiemy najlepsze wzorce. Tak jak ona, jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do konkretnego projektu. Z niekłamaną dumą dostarczamy doskonałych rozwiązań nawet najbardziej wymagającym klientom.

Jakość i Technologia

Od samego początku istnienia firmy, jedna rzecz pozostaje niezmienna. Jakość. To ona określa doskonałą precyzje wykonania, sposób doboru najlepszych materiałów, proces kontroli na każdym etapie produkcji, a finalnie, gwarantuje zadowolenie klientów. Możemy pochwalić się sprawdzoną, wieloletnią trwałością naszych mebli.

Nie byłoby to oczywiście możliwe bez odpowiedniego zaplecza technologicznego.

Nasi Klienci o Nas

"Podsumowując, chciałbym potwierdzić doskonałe doradztwo i planowanie, przyjemne partnerstwo biznesowe oraz odpowiedni stosunek ceny do jakości".

Akzent Hotel Tietmeyer
Schöppingen, Niemcy

 


 
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy i jakości usług firmy Bumera”.


Hotel Tulip Inn
Raalte, Holandia "Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za wykonane meble oraz polecić moim kolegom z branży hotelarskiej firmę Bumera, jako bardzo doświadczoną, która zawsze zapewnia satysfakcję i spełnienie życzeń inwestora".


Holet Drive Inn GbR
Stuttgart, Niemcy