In quality we trust.

Jakość i technologia

Jakość i Technologia

Od samego początku istnienia firmy, jedna rzecz pozostaje niezmienna. Jakość. To ona określa doskonałą precyzje wykonania, sposób doboru najlepszych materiałów, proces kontroli na każdym etapie produkcji, a finalnie, gwarantuje zadowolenie klientów. Możemy pochwalić się sprawdzoną, wieloletnią trwałością naszych mebli.

Posiadamy w pełni wyposażoną, nowoczesną linię produkcyjną, która pozwala dostarczać produkty o najwyższej jakości i dbać o każdy detal realizowanego projektu. Dzięki niezawodnej technologii i profesjonalizmowi pracowników jesteśmy w stanie przekuć każdy pomysł klienta w rzeczywistość.

1550
Zadowolonych klientów
6
SYSTEMÓW
20
LAT DOŚWIADCZENIA
Produkcja oparta na pewnych rozwiązaniach.

Meble z przeznaczeniem zarówno dla hoteli, jak również biur, muszą przede wszystkim charakteryzować się wysoką odpornością i wytrzymałością nawet przy intensywnym użytkowaniu. I to najlepiej przez długie lata. Nie zapominamy też o ich funkcjonalność i ergonomii. To one, obok zwykłej wygody, gwarantują pełne zadowolenie klienta.


Produkcję opieramy na niezawodnej metodzie kontaktowej. Przy łączeniu poszczególnych elementów mebla wykorzystujemy dużą ilość kołków i specjalne klejenie poszczególnych elementów. To rozwiązanie gwarantuje trwałość i wydłuża czas użytkowania produktu nawet do 10 lat.


Jako firma rodzinna stawiamy w dużej mierze na możliwość szybkiego dostosowania produkcji pod dany projekt i skrócenia czasu realizacji zadania.

Zarządzanie jakością na każdym etapie prac.

Nasz park technologiczny wyposażony jest m.in. w:

- sterowaną numerycznie piłę panelową do cięcia płyt w pakietach,
   co obniża czas i koszty produkcji

- okleinarkę płaszczyzn wąskich wyposażoną w diamentowe frezy
   dzięki czemu jakość klejenia płyt jest wręcz perfekcyjna

- centrum CNC, które pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji obróbki materiału

- prasę do klejenia korpusów mebli, dzięki której możemy wykonać bardzo dokładne
   i mocne połączenia kołkowe

Towarzyszymy naszemu klientowi na każdym etapie realizacji projektu, służąc mu naszym doświadczeniem i wiedzą. Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie:

- doradztwa
- przygotowania projektu i planu zabudowy
- produkcji mebli
- transportu i montażu
- opieki posprzedażowej (renowacja i naprawa)